2015 Komatek Fuarına Özel Kule Vinç Satış Kampanyası

2015 Komatek Fuarına Özel Kule Vinç Satış Kampanyası

2015 komatek
Tekno Vinç’ten 2015 Komatek Fuarına Özel Kule Vinç Kampanyası Başlıyor.

TeknoVinç, Manitowoc Finance ve BNP PARIBAS Finansal Kiralama A.Ş ülke iş birliği ile başlattığı kampanya sayesinde, kira öder gibi kule vinç sahibi olmanın kapısını aralıyor. 6 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Potain marka kule vinçleri, %20 peşinatlı, 0 faiz ve 36 ay vade ile satışa sunuluyor.

Kule vinç sektörünün dünya lideri MANITOWOC Crane Group bünyesindeki POTAIN marka kule vinçlerinin, satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 25 yılı aşkın süredir yürütmekte olan Tekno Vinç, müşterilerine benzersiz bir kampanya sunuyor. Manitowoc Finance ve BNP PARIBAS Finansal Kiralama A.Ş. ülke iş birliği ile hayata geçirilen kampanyada, kira öder gibi kule vinç sahibi olmak mümkün.

Kule Vinç Kampanyası kapsamında aynı zamanda Türk Müteahhitleri yeni bir kule vinç ile tanışma fırsatı buluyor. Konut inşaatlarından AVM projelerine, baraj inşaatlarından hava alanlarına kadar her türlü projede çalışma kapasitesine sahip olan Potain’in en son geliştirmiş olduğu MCT 205 kule vinç, kampanya kapsamında Türk Müteahhitlerinin beğenisine sunuluyor. Tekno Vinç, MCT 205’in yanı sıra bu benzersiz kampanya ile yirmiyi aşkın modeldeki Potain marka kule vinci satışa sunmaya hazırlanıyor.

1990 yılından günümüze, pazar payı itibarı ile sektörde lider konumda olan Tekno Vinç, 6 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan, geleneksel vinç kampanyasının üçüncüsünde yine %20 peşinat ve 0 faiz, 36 ay vade ile müşterilerine kule vinç sahibi olma fırsatı sunuyor.

TeknoVinç Grubu Başkanı Sinan Türeyen “ 2013 yılında benzer şekilde gerçekleştirdiğimiz kampanya müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmüştü. Gelen yoğun talep üzerinde bu sene de benzer bir kampanyayı İnşaat Profesyonelleriyle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
Satılık kule vinç ve kiralık kule vinçler için doğru adres Tekno Vinç.

 

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN