25. Yıla Özel Muhteşem Kule Vinç Satış Kampanyası

25. Yıla Özel Muhteşem Kule Vinç Satış Kampanyası

kule vinç satış

Tekno Vinç Kule Vinç Satış Kampanyası

TEKNO İnşaat Makinaları Tic. ve San. A.Ş. tarafından “25. Yılımızda Muhteşem Kampanya” sloganıyla Nisan ayında başlatılan kule vinç satış kampanyasının gördüğü büyük ilginin memnuniyet verici olduğunu ve uzatılması yolunda yoğun talepler aldıklarını söyleyen Tekno Vinç Grup Başkanı Sinan Türeyen, kampanyayı aynı ödeme koşullarıyla 12 Haziran tarihine kadar kule vinç satışı kampanyasını uzattıklarını açıkladı.

Türeyen sözlerine şöyle devam etti; “Tekno A.Ş’ nin 25. kuruluş yılı nedeniyle düzenlenen ve Manitowoc Crane Group Finance ve BNP PARIBAS Finansal Kiralama Şirketi işbirliği ile yürütülen kampanyaya ilgi beklenilenin çok üzerinde oldu. 25 adet kule vinç ile sınırlı olan kampanyamızın ilk iki haftasında 160 kule vinç talebi geldi ve biz tüm başvuruları ve yeni talepleri değerlendirebilmek adına kampanyayı uzatma kararı aldık.”

Kule Vinç Satış Kampanyası

13 Mayıs – 12 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerli olacak yeni dönemi boyunca kule vinçler, 36 aydan başlayan vadelerle ve % 0 faizle (faiz yükleri müşterilere yansıtılmamak suretiyle) ve finansal kiralama yöntemi aracılığıyla satışa sunulmaya devam edecek.

Kule vinç satış kampanyadan faydalanmak isteyenler

Tekno Vinç Grubunun deneyimli kule vinç satış ekibinden teknik konular ve finansal koşullar hakkında her türlü bilgiyi edinebilecekler.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN