3. Boğaz Köprüsü İnşaatı Tekno Vinç Kalitesi ile İlerliyor

3. Boğaz Köprüsü İnşaatı Tekno Vinç Kalitesi ile İlerliyor

3. Boğaz Köprüsü İnşaatı Tekno Vinç Kalitesi ile İlerliyor. Tekno Vinç, Dünyanın en geniş ve en yüksek kulesine sahip asma köprüsü olma yolunda ilerleyen üçüncü Boğaz Köprüsü inşaatında, 2 adet POTAIN MR 615 ve 2 adet POTAIN MCR 225A model kule vinç ile yer alıyor. Avrupa normlarıyla sertifikalandırılmış kalite ve güvenlikle özdeşleşmiş STROS marka 4 dış cephe asansörü ise, 24 saat boyunca çalışarak, projeye zaman tasarrufu sağlıyor.

3. Boğaz Köprüsü İnşaatı
Potain kule vinçler ve Stros malzeme ve personel asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 25 yılı aşkın süredir yürütmekte olan Tekno Vinç, köprü ayaklarında bulunan eğim nedeni ile iç içe çalışma özelliğine sahip 2 adet POTAIN MR 615 kule vinç ve 2 adet POTAIN MCR 225A model kule vinç ile üçüncü Boğaz köprüsü projesinde yer alıyor. 32.000 kg. maksimum yük kaldırma kapasitesine sahip olan POTAIN MR 615 kule vinç ve 14.000 kg. yük kaldırma kapasitesine sahip POTAIN MCR 225A model kule vinçler, köprü ayaklarının inşaatında kullanılıyor.

Kule vinçlerin yanı sıra inşaat alanında kullanılan STROS marka 4 dış cephe asansörü, 24 saat boyunca, köprü ayaklarının inşaatında kullanılan hareketli beton kayar kalıplarına her seferde, 25 kişiyi ya da 2000 kg. yükü 4 dakika süre içerisinde 320 metre yüksekliğe taşıma kapasitesiyle projeye büyük katkı sağlıyor.

İnşaat alanın çok güçlü rüzgarların etkisi altında olması nedeniyle tercih edilen ekipmanların tümü, Avrupa normlarıyla sertifikalandırılmış kalite ve güvenlikle özdeşleşmiş olarak belirlenmiştir.

Tekno Vinç, şantiye sahasında yapılan tüm teknik işlemler için, proje süresince 24 saat hizmet verebilen teknik destek ekibi ve yedek parça stoklarını da şantiyede hazır bulunduruyor.

Dünyanın en geniş ve en yüksek kulesine sahip asma köprüsü olması planlanan 3.Boğaz köprü inşası süresince, 25 yılı aşkın deneyimi ve Avrupa standartlarına uyumlu, kalite ve hızlı hizmet anlayışıyla sektörün lideri olan Tekno Vinç, projeye hizmetler sunmaya devam edecek. Sizde projelerinizde kule vinç kiralama yada alımı yaparken Tekno Vinç ayrıcalıklarından faydalanın.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN