3. Boğaz Köprüsü Tekno Vinç ile Tamamlanıyor

3. Boğaz Köprüsü Tekno Vinç ile Tamamlanıyor

3.Boğaz Köprüsü Anadolu ve Avrupa Yaklaşım Yolu Tekno Vinç İle Tamamlanıyor

TeknoVinç, Dünyanın en geniş ve en yüksek kulesine sahip asma köprüsü olma yolunda ilerleyen Üçüncü Boğaz Köprüsü inşaatında, POTAIN MD 155 SP Kule vinç ve MCR 225A kule vinçler ile yer alıyor. Tekno Vinç, özel bom seçeneği sayesinde son derece dar alanda 360 derece dönebilen çalışma özelliklerine sahip Kule vinçler ile Ankraj Blokları (Yaklaşım Yolu) imalatının gerçekleştiği köprü ayaklarına hizmet veriyor.

3. Boğaz Köprüsü
Potain kule vinçlerin ve STROS  malzeme ve personel asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 25 yılı aşkın süredir yürütmekte olan TeknoVinç, köprü ayaklarına bağlı ankraj bloklarını tamamlamak üzere projede yer alıyor. Her kulenin iki ayağı arasında kalan sınırlı alanda 360 derece dönebilen çalışma özelliklerine sahip POTAIN MD 155 ve MCR 225A model kule vinçler ile Tekno Vinç, üçüncü Boğaz köprüsü projesinin tamamlanmasına büyük katkı sağlıyor.

Azami 10.000 kg. ve 14.000 Kg. yük kaldırma kapasitelerine sahip Potain MD 155 SP Kule vinç ve MCR 225A Kule vinçler, köprü segmentlerine eklenen parçaların imalat kısmını gerçekleştiriyor. Tekno Vinç hem Anadolu yakası , hem de Avrupa yakası olmak üzere köprünün her iki ayak inşaatına da kule vinçleri ile hizmet veriyor.

Kule vinçlerin yanı sıra inşaat alanında kullanılan 4 adet STROS dış cephe asansörü, 1 yılı aşkın süredir 24 saat boyunca, köprü ayaklarını inşa eden ve sürekli yukarı yönde hareket eden beton kayar kalıplarına her seferde, 25 kişiyi veya 2000 kg. yükü 4 dakika süre içerisinde 320 metre yüksekliğe taşıma kapasitesiyle projeye büyük katkı sağlıyor.

TeknoVinç, şantiye sahasında yapılan tüm teknik işlemler için, proje süresince 24 saat hizmet verebilen teknik destek ekibi ve yedek parça stoklarını da şantiyede hazır bulunduruyor.
Kiralık kule vinç için doğru adres Tekno Vinç

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN