37. Avrasya Maratonunda Tohum Otizm Vakfı İçin Koştuk

37. Avrasya Maratonunda Tohum Otizm Vakfı İçin Koştuk

11111

Tekno Şirketler Grubu çalışanlarının katılımıyla oluşturulan 41 kişilik koşu takımı, 15 Kasım 2015 Pazar günü 37. Avrasya Maratonu’nda, Tohum Otizm Vakfı için koştu. Tekno Şirketler Grubu çalışanları, Tohum Otizm Vakfı için Asya’dan Avrupa’ya geçerek koşuyu tamamladı. Maraton süresince her katılımcı  Tohum Otizm Vakfı için bağış topladı.
1986 yılından bu yana girdiği tüm sektörlerde Türkiye liderliğini sürdüren Tekno Şirketler Grubu çalışanları, Tohum Otizm Vakfı için İstanbul 37. Avrasya Maratonunda koştu. Sektördeki başarısını topluma karşı görevlerini yerine getirerek taçlandıran Tekno, 37. Avrasya Maratonu’na katılarak bir sosyal sorumluluk projesini daha tamamladı. Tekno koşu takımı, otizm spektrum bozukluğu ve yaygın diğer gelişim bozukluğu olan çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük eden Tohum Otizim Vakfı için, çevresinde bulunan sorumluluk sahibi kişiler ile iletişime geçerek bağış topladı. Anadolu yakası gişelerinde başlayan etkinlikte toplamda 10 km koşuldu.
37. Vodafone İstanbul Maratonu kampanyası süresi boyunca Tohum Otizm Vakfı destekçileri sayesinde 256 bin TL toplanarak 14 çocuğumuzun 1 yıllık  ve 1 çocuğumuzun da 6 aylık eğitimine burs fonu sağlandı.

Daha önce gerçekleştirdiği birçok sosyal sorumluluk projesi ile topluma fayda sağlayan Tekno Şirketler Grubu ve çalışanları, 2016 yılında da sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam etmeyi hedefliyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN