Avrasya Tüneli Projesi TeknoVinç İle Tamamlandı

Avrasya Tüneli Projesi TeknoVinç İle Tamamlandı

Avrasya Tüneli Projesi
Kıtaları Birleştiren Avrasya Tüneli Projesi TeknoVinç Katkısı İle Tamamlandı

TeknoVinç, teknik özellikleri bakımından Dünyanın ender ve sayılı mühendislik projelerinden biri olan İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçiş Projesi’nde, birbirinden farklı özelliklere sahip 3 adet POTAIN kule vinç ve 1 adet STROS dış cephe personel ve malzeme asansörü ile yer aldı.

Potain kule vinçler ve Stros dış cephe personel ve malzeme asansörü satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 25 yılı aşkın süredir yürütmekte olan Tekno Vinç, yüksek kaldırma kapasiteli Potain MC 205B modeli yanısıra, MC 125 ve MCT 178 model kule vinçler ile Avrasya Tüneli Projesi’ne destek verdi.

Asya ve Avrupa olmak üzere her iki kıtada da yer olan Potain kule vinçler, operasyon binaları ve tünel çıkış yapılarının imalat sürecinde kullanıldı.

Kule vinçlerin yanı sıra tünel inşaatında STROS NOV2032 UPI model dış cephe asansörü de görev aldı.

Tünelde bulunan personellerin iniş ve çıkışlarını kolaylaştırarak her seferde 25 kişiyi veya 2000 kg. yükü taşıyabilen inşaat asansörü, personelin en güvenli şekilde proje sahasına ulaşması sağlandı.

Tekno Vinç, şantiye sahasında yapılan tüm teknik işlemler için, proje süresince 24 saat hizmet verebilen teknik destek ekibi ve yedek parça stokları ile de Avrasya Tüneli Projesi’ne katkı sağladı.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN