Çocuklara Bir Küçük Nefes Olduk

Çocuklara Bir Küçük Nefes Olduk

22222

Yeni Bir Sosyal Sorumluluk Projemiz 
Bir Küçük Mutlu Nefes

Tekno Şirketler Grubu ve Arkad Yapı iş birliği ile, Göztepe Semiha Şakir Çocuk Yuvası’nda bulunan ve çocukların yaşam alanı olarak kullanılan toplam 7 odaya havalandırma sistemi kuruldu.  “Bir Küçük Mutlu Nefes” adlı sosyal sorumluk projesi kapsamında, toplam 80 çocuğun en önemli gereksinimi olan temiz hava ihtiyacı, havalandırma sistemleri sayesinde sağlanıyor. 
 
2- 5 yaş arası toplamda 80 çocuğa ev sahipliği yapan Semiha Şakir Çocuk Yuvası’nda bulunan ve çocukların yaşamlarını sürdürdükleri toplam 7 odaya, Tekno Şirketler Grubu ve Arkad Yapı iş birliği ile havalandırma sistemleri kuruldu. Kurulan havalandırma sistemi sayesinde odalarda temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor. 
 
Bir Küçük Mutlu Nefes adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Tekno Şirketler Grubu çalışanları da projeye dahil olarak, çocukların ihtiyacı olan bere, eldiven ve şapka yardımında bulundular. Sosyal bir göreve imza atarak Semiha Şakir Çocuk Yuvasını ziyaret eden Tekno Şirketler Grubu çalışanları, çocuklarla oyunlar oynayarak keyifli dakikalar paylaştı.  
Daha önce gerçekleştirdiği bir çok sosyal sorumluluk projesi ile topluma fayda sağlayan Tekno Şirketler Grubu ve çalışanları, 2016 yılında da sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam etmeyi hedefliyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN