Kira Öder Gibi Kule Vinç Sahibi Olmak Artık Mümkün

Kira Öder Gibi Kule Vinç Sahibi Olmak Artık Mümkün

Kira Öder Gibi Kule Vinç Sahibi Olmak

Kira öder gibi kule vinç sahibi olmak artık mümkün. Tekno Vinç, Manitowoc Finance ve BNP PARIBAS Finansal Kiralama A.Ş iş birliği ile başlattığı kampanya sayesinde, kira öder gibi kule vinç sahibi olmak artık mümkün. 29 Mayıs – 28 Haziran 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında POTAIN marka kule vinçler, ayda 2000 Avro’dan başlayan taksit seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Kule vinç sektörünün dünya lideri MANITOWOC Crane Group bünyesindeki Potain kule vinçler ve Stros malzeme ve personel asansörü satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 25 yılı aşkın süredir yürütmekte olan TeknoVinç, müşterilerine benzersiz bir kampanya sunuyor. Manitowoc Finance ve BNP PARIBAS Finansal Kiralama A.Ş. iş birliği ile hayata geçirilen kampanya kapsamında, kira öder gibi kule vinç sahibi olmak artık mümkün.

1990 yılından günümüze, pazar payı itibarı ile sektörde lider konumda olan Tekno Vinç, 29 Mayıs – 28 Haziran 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, ayda 2000 Avro’dan başlayan taksit seçenekleriyle müşterilerine kule vinç sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında, 36 aydan başlayan vadeler ve % 0 faiz imkanından da yararlanmak mümkün. Tekno Vinç bu benzersiz kampanya ile yirmiyi aşkın modeldeki Potain marka kule vincini satışa sunuyor.

Tekno Vinç Grubu Başkanı Sinan Türeyen “ 2011 yılında benzer şekilde gerçekleştirdiğimiz kampanya müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmüştü. Gelen yoğun talep üzerinde bu sene de benzer bir kampanyayı İnşaat Profesyonelleriyle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Tekno Vinç 25 yılı aşkın deneyimi ve Avrupa standartlarına uyumlu, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sektörde müşteri memnuniyeti açısından önemli bir rol oynuyor. İSG standartlarını eksiksizce yerine getiren tam donanımlı teknik servis ekibine sahip olan Tekno Vinç, Türk müteahhitlerinin faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde yaşanan arızalara anında ve çok geniş yedek parça stokları ile müdahale edebiliyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN