Komatek Fuarı

Komatek Fuarı

2017 Komatek Fuarı Organizasyonu

Kule vinçte kazanmaya ”0” dan başlayın!

TeknoVinç, Komatek Fuarı’na özel yapmış olduğu kampanya ile, tüm Potain marka kule vinçlerde %0 faiz oranlı leasing imkanı sunuyor. TeknoVinç ve Manitowoc Finance iş birliği ile hayata geçen bu kampanyayı kaçırmayın, siz de kule vinçte kazanmaya “0” ’dan başlayın.

Detay İçin Tıklayınız

2015 Komatek Fuarı Organizasyonu

Tekno Vinç’ten 2015 Komatek Fuarına Özel Kule Vinç Kampanyası Başlıyor.

TeknoVinç, Manitowoc Finance ve BNP PARIBAS Finansal Kiralama A.Ş ülke iş birliği ile başlattığı kampanya sayesinde, kira öder gibi kule vinç sahibi olmanın kapısını aralıyor. 6 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Potain marka kule vinçleri, %20 peşinatlı, 0 faiz ve 36 ay vade ile satışa sunuluyor.

Detay İçin Tıklayınız

2013 Komatek Fuarı Organizasyonu

TeknoVinç’ten Komatek 2013’te Bir Dünya Lansmanı

TeknoVinç, 25 yılı aşkın süredir satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini sürdürdüğü MANITOWOC Crane Group bünyesindeki POTAIN’ in en yeni model kule vinci olan MCT 178’in Dünya Lansmanını Komatek Fuarı’nda görkemli bir gösteri ile gerçekleştirdi.

Detay İçin Tıklayınız

2011 Komatek Fuarı Organizasyonu

25. Yılımıza Özel Muhteşem Kule Vinç Kampanyası 36 Ay vade, üstelik %0 faizle…

Bu Potain kule vinç kampanyası 13 Nisan – 12 Mayıs 2011 tarihleri arasında geçerlidir. 36 ay için ön görülen faiz oranları kule vinci satın alacak kişilere yansıtılmayacaktır.
Manitowoc Finance; BNP PARIBAS ile Manitowoc ülke işbirliği sözleşmesi kapsamındadır.

komatek fuarı 2011

Komatek Fuarı, uluslararası iş ve inşaat makina, teknoloji ve aletleri fuarı Türkiye’de iş makinaları sektörünün buluşma noktasıdır.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN