Kule Vinç Kiralama Filomuzu Genişlettik

Kule Vinç Kiralama
Türkiye’de ilk kez 1994 yılında profesyonel kule vinç kiralama operasyonunu başlatan TeknoVinç, piyasanın talebi üzerine yeni bir yatırım yaparak kule vinç kiralama filosunu genişletti. Türkiye’nin en büyük kiralama parkına sahip olan TeknoVinç, toplam 20 adet Potain kule vinci filosuna ekleyerek makine sayısını 200’e çıkardı.

30 yılı aşkın süredir kule vinç satış ve kule vinç kiralama sektrörünün lider firması olan Tekno Vinç, MC 175 kule vinç modeli, MC 205 kule vinç modeli ve MC 235 kule vinç modellerinden oluşan 20 adet Potain kule vinci kiralama filosuna ekleyerek yeni bir yatırıma daha imza attı. Stratejisini inşaat sektörünün dinamiklerin takip ederek, piyasanın talebine cevap vermek üzere kurgulayan TeknoVinç, toplamda 200 adetlik kiralama parkına ulaşmış oldu.

Kule Vinç Kiralama Filomuzu Genişletmeye Devam Ediyoruz

Tekno Vinç Grup Başkanı Sinan Türeyen “2016 yılında kule vinç satışlarında hissedilen bir düşüş oldu fakat kule vinç kiralama operasyonları hızla büyümeye devam ediyor ve inşaatların gereksinimleri bu şekilde karşılanıyor. Tekno Vinç olarak piyasanın talebine cevap vermek adına, biz de yeni bir yatırım yaparak kiralama parkımızı genişlettik. Yılın ikinci yarısında gerek kule vinç kiralama operasyonunda gerekse kule vinç satışlarında sektörde yukarı doğru ivmelenmenin başlayacağını öngörerek bu yatırıma karar verdik ” dedi.

POTAIN kule vinçler ve STROS dış cephe malzeme ve personel asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 30 yılı aşkın süredir yürütmekte olan Tekno Vinç, kiralama çalışmalarının yanı sıra satış sonrası destek ve kule vinç yedek parça konusunda almış olduğu ödüllerle, Avrupa standartlarında hizmet verdiğini kanıtlıyor. Kalite ve orijinallikten ödün vermeyen TeknoVinç, Türkiye’de bu konuda da önemli bir referans oluşturuyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN