Kule Vinç Kontrol Sistemi

Potain Kule Vinç Kontrol Sistemi Sayesinde İşinizi Geleceğe Taşıyın!

Almanya’nın Münih şehrinde bu yıl 31.’si düzenlenen Bauma İnşaat Makine ve Malzemeleri Fuarı, 58 farklı ülkeden 3 bin 423 firmanın katılımıyla gerçekleşti. 200 ülkeden 580 bin kişinin ziyaret etti.
Bauma Fuarı dünyanın en büyük ve en çok etki bırakan sektör fuarı oldu. Fuarı ziyaret eden Türk firmalara ev sahipliği yapan Tekno Vinç, Potain standında yoğun ilgi gördü.

Kule Vinç Kontrol Sistemi
Bauma Fuarı’nda bu sene, Potain tarafından geliştirilen ileri teknoloji CCS Sistemi (Crane Control System) ile IGO kule vinç serisinin en son modellerinin tanıtımları gerçekleştirildi. Yeni nesil kule vinç kontrol sistemi eklenerek inşaat profesyonellerinin beğenisine sunulan MDT CCS ve MDT CITY CCS modelleri de fuarda büyük ilgi gördü.

Potain tarafından geliştirilen yeni nesil ve gelişmiş kule vinç kontrol sistemi olan CCS Sistemi, tüm şantiyelerde performansı arttırıyor. Kaldıracağı yük miktarına göre hassasiyeti kolaylıkla belirleyebileceğiniz bu teknolojik sistem sayesinde kule vinçlerin yük kaldırma performansı da artıyor.

Yeni nesil kule vinç kontrol sistemi, sahip olduğu Crane Star Diag özelliği ile olası arızalar konusunda sizi önceden uyarabiliyor. Kişiselleştirilmiş operatör ayarları, ergonomik operatör kabini ve ekranda kule vinçe ait tüm ayarları kolaylıkla yapabileceğiniz “Jog Dial” özelliği ile de, operatörlerin konforunu farklı bir boyuta taşıyor.

 

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN