Kule Vinç Operatörü Bülent Doğan İle Röportaj

Kule Vinç Operatörü Bülent Doğan İle Röportaj

Kule vinç operatörü

Kule Vinç Operatörü Bülent Doğan İle Potain Kule Vinçler Hakkında Görüştük

• Kendinizden bahseder misiniz?
Kaç senedir kule vinç sektördesiniz? Hangi projelerde kule vinç operatörü olarak çalıştınız?
Ben Bülent Doğan. 30 yaşındayım ve evliyim. Yaklaşık 10 senedir kule vinç sektöründe operatör olarak çalışmaktayım. Daha önce Harbiye Kongre Merkezi Projesi, Antalya Terra City Projesi, Maslak Spine Tower Projesi,Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve şu anda halen devam eden Çamlıca TV Kulesi Projesi gibi bir çok projede çalıştım.

Kule vinç operatörü

• POTAIN kule vinçler ile hangi projelerde çalıştınız?
Maslak Spine Tower, Yavuz Sultan Köprüsü, Çamlıca TV Kulesi gibi birçok projede Potain kule vinçler ve TeknoVinç ile çalışma fırsatım oldu.

• POTAIN kule vinç modellerinden hangilerini kullandınız?
Kullanmış olduğum Potain kule vinç modelleri arasında MCR160, MR 615 H 12, MD 265 CJ 10 ve MD 265 CJ 12 yer almaktadır.

• POTAIN kule vinçlerin öne çıkan ve ayırt edici özelliklerinden bahseder misiniz?
Potain kule vinçler gerek motor gerekse de kullanımdaki rahatlığı bakımından övgüyü hak ediyor. Piyasanın ritmini elinde bulundurması,her projede aranan marka olması öne çıkan detaylardır. Çalıştığım her projede kullanmak isteyeceğim ilk markadır. Potain ve Tekno Vinç işini ciddiye alan büyük markalar. Projenin ihtiyacına göre sunulan model çeşitliliği, sağlamlık,serilik ve uzun ömürlü olmaları da diğer markalardan ayırt edici özellikleridir.

• POTAIN kule vinçlerin projelere katkısından bahseder misiniz?
Potain kule vinçlerin projelerde çok büyük katkısı oluyor.Projenin zamanında ve bir aksaklık yaşamadan teslim edilmesi son derece önemli.Potain kule vinçler özellikle minimum arıza çıkarması sayesinde projenin dahada erken bitmesine ve teslim edilmesine büyük katkı sağlıyor.

• TeknoVinç ile çalışmaktan ve POTAIN kule vinç kullanmaktan memnun musunuz?
Tabi ki. kule vinç firması Tekno Vinç ile daha önce de farklı birçok projede çalıştım. Çalışma arkadaşlarının samimiyeti, dürüstlüğü ve en önemlisi deprofesyonel bir ekip olması oldukça önemli. Böyle profesyonel bir ekip de anca Tekno Vinç ve Potain’e yakışır. Tekno Vinç’in iş kalitesi ve profesyonel ekibi Potain markasının Türkiye’de lider konumda olmasında çok büyük paya sahip.

 

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN