Kule Vinç Yedek Parçada Dünya Çapında Başarı

Kule Vinç Yedek Parçada Dünya Çapında Başarı

Kule Vinç Yedek Parça
TeknoVinç Yedek Parça Departmanından Dünya Çapında Büyük Başarı

Türkiye inşaat sektörünün önde gelen kule vinç ve inşaat asansörü tedarikçisi Tekno Vinç, gerçekleştirdiği kule vinç yedek parça satışları ile dünya genelinde yeni bir başarıya imza attı. Yedek Parça departmanının gerçekleştirmiş olduğu 3,2 Milyon Avro’luk satış ile, Potain by Manitowoc tarafından dünya çapında “birincilik” ödülüne layık görüldü.

TeknoVinç’in 5’i elit olmak üzere yüz elliden fazla distribütörü bulunan Manitowoc by Potain’in 2014 yılı değerlendirmeleri çerçevesinde, gerçekleştirmiş olduğu 3,2 Milyon Avro’luk yedek parça satışıyla dünya çapında “birincilik” ödülüne layık görüldü. Potain by Manitowoc 2015 yılının ilk 6 aylık verilerine göre yapmış olduğu değerlendirme çerçevesinde, Tekno Vinç kule vinç yedek parça satışlarını bu sene için de oldukça umut verici olduğunu açıkladı. Aynı zamanda Potain By Manitowoc tarafından bu sene üçüncü kez “Elite Distribütör ” ödülünü de almış olan Tekno Vinç, başarılarına her geçen gün yenisini ekleyerek sektör liderliğini devam ettiriyor.

Manitowoc Crane Care Bölge Direktörü Yannick Richaud “ TeknoVinç özellikle orijinal yedek parça satışı konusunda ciddi bir politika izliyor. Bunun yanı sıra Türkiye inşaat sektörünü orijinal kule vinç yedek parça kullanımı konusunda teşvik edici bir çok çalışma yürütüyor. Yüksek teknik beceri ve iş etiği konusundan taviz vermeyen TeknoVinç’in, özellikle Türkiye’de geleceği inşa ettiğiniz açıkça söyleyebilirim. Manitowoc olarak başarımızı TeknoVinç gibi profesyonellikten ödün vermeden çalışan bayilerimize borçluyuz ve TeknoVinç ile gurur duyuyoruz ” dedi.

Tekno Vinç, kule vinç satışı, kule vinç satış sonrası destek ve kule vinç yedek parça kalitesi ile Avrupa standartlarında hizmet verdiğini kanıtlıyor. Kalite ve orjinallikten ödün vermeyen TeknoVinç, Türkiye’de önemli bir referans oluşturuyor.

 

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN