Kule Vinçler

Kule Vinçler

kule vinçler

TeknoVinç, inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve dünya liderliğini kanıtlamış markanın kule vinç satış – kiralama, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmektedir.
Kule vinçlerimizin en önemli özelliği tartışılmaz kalitesinin yanında, şantiyelerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş 60’tan fazla kule vinç modeli ile geniş bir ürün gamına sahip olmasıdır.
AR – GE çalışmaları sonucu hayata geçen ve modüler yapıya çağ atlatan pimli montaj sistemleri, değişken frekans sistemiyle motorlara hükmeden LVF sistemleri, kule vinçte konforu ve estetiği birleştiren Vision ve Ultraview model kabinler ve kule vinç kontrol sistemi, kule vinç sektörüne yön vermiş yeniliklerdir.
İkinci el kule vinç ve sıfır kule vinç fiyat avantajlarımzıdan faydalanmak için formu doldurun.
Kule vinç firması Tekno Vinç

Üstten Dönüşlü Kule Vinçler

Üstten dönüşlü kule vinçlerimiz, 2500 kg. – 80000 kg. Maksimum kapasite aralığında şantiyeniz ihtiyacını karşılayacak teknoloji ve güvenliği bir arada sunuyor. CCS (KuleVinç Kontrol Sistemi) teknolojisi sayesinde güvenliğe yeni bir çıta belirleyen marka, yeni model kule vinçleri ile birlikte kule vinç sektönün öncüsü olmayı sürdürüyor! CCS teknolojisi kule vinç operatörleri içinde faydalı bir sistemdir.

mct kule vinç

MCT Kule Vinç Modeli Serisi

1.2m.x1.2m. Olan gövdesiyle dar alanlarda efektif çözümler sunan MCT serisi adında yer alan C harfinin simgelediği üzere City yani şehir içi kolay kurulum için tasarlanmıştır. Ufak kapasiteli mobil vinçler ile kurulabilen MCT serisi, içerisinde standart barındıran uzaktan kumanda ile operatör kabinsiz olarak kullanılabilmektedir.

MDT CCS Şehiriçi Kule Vinç

MDT CCS Kule Vinç Modeli Serisi

Yeni geliştirilen Kule vinç kontrol sistemine sahip Yeni MDT CCS serisi, yüksek performasa, yüksek güvenlik ile sahip olmak isteyenlere. Operatör dostu sistem, en yüksek konforu, yüksek güvenliği ve hassas kontrolleri bir arada sunuyor. Bilgisayar temelli yapısı sayesinde çok hızlı bir şekilde kullanıma tahsis edilebilen MDT CCS, projelerinde hızı ve güvenliği aynı anda isteyenlere hizmet vermek için hazır.

MD CCS Kule Vinç

MD CCS Kule Vinç Modeli Serisi

MD CCS serisi kule vinçler yeni kule vinç kontrol sistemi sayesinde yüksek tonajları, yüksek güvenlik ve hassasiyette taşıyabilme kabiliyetine sahip. MD CCS serisi standart Potain üretim gamının en yüksek kapasitelerini içerir.Yüksek kapasite gereken ve uzun süreli işler için MD CCS size en iyi hizmeti güvenli ve performanslı vermek için hazır.

md maxi kule vinç

MD Maxi Kule Vinç Serisi

MD MAXI Potain’in sahip olduğu 25 senelik özel kule vinç üretiminin en kuvvetli sonucudur. Moduler mast sistemi sayesinde böylesine büyük kule vinçleri daha az adette araç ile nakliye imkanı sunmaktadır. Vinçlerin sahip oldukları serbest kanca altı yükseklik 130 m. kadar çıkmaktadır. Bu kule vinçler modelleri standart olarak kullanılma

MD Topbelt Kule Vinç

MD Topbelt Kule Vinç Serisi

MD Topbelt serisi kule vinçler sahip oldukları beton dağıtma konveyör bantları ile yüksek kapasitede ve sahaya girmeden en yüksek yüzey alanına döküm yapabilme sayesinde kuvvetli bir model kule vinç ile hızlı bir beton dağıtımını aynı anda sunmaktadır.

Mr kule vinç serisi

MR Kule Vinç Serisi

Proje veya çevre şartlarından dolayı T tipi kule vinçlerin modelleri 360 derece dönüş yapamadığı şantiyeler için özel dizayn edilmiş olan MR serisi kule vinçler,

MR kule vinç modelleri yelken bomunun dikey hareket etme sayesinde en iyi çözüm ortağınız.

Tam Otomatik Kule Vinçler

Tam otomatik kule vinçler, yüksek kurulma ve demontaj hızları ile inşaat sahalarının yeni yıldızları.
1300 kg. kapasite ile 8000 kg. kapasite ile her türlü işinizin yapılmasında başrol oynayacak olan, tam otomatik kule vinçler sahip oldukları bilgisayarlı kontrol sayesinde kule vinç operatörleri dostudur.

Hup Kule Vinçler

2016 Yılı Mayıs Ayında Bauma / Almanya fuarında ilk kez müşteri karşısına çıktı. Hup kule vinç serisinin şuan için 2 adet modelden oluşmaktadır. Sıra dışı dizaynı ile daha fazla kanca altı yüksekliğe hizmet verebilen Hup serisi, son teknoloji “Yüksek performans motor” tipi ile operatörlerin kullanım alışkanlıklarına göre hizmet veriyor.

Igo Kule Vinçler

Standart kule vinçlere göre son derece hızlı ve ücretsiz kurulum ve demontaj sunar. Igo serisi, en ufağı 1300 kg., en büyüğü 4000 kg. kapasiteli modelleri ile, hızı, nakliye, kurulum ve demontaj ekonomisi ile 10 kata kadar çoklu binalı projeleriniz için ekonomik ve hızlı çözüm.

Igo M Kule Vinçler

Üzerinde taşıdığı çelik taşları ve jenaratörü ile montaja hazır doğan igom 14, 6 dakika gibi bir sürede, istenilen yerde elektrik panosuna ihtiyaç duymadan hızlı montaj olabilmektedir. Açılı olarak çalışabilme özelliği ile 25m. Kanca altına kadar çalışabilmekte, ve bu da onu 7 katlı bir yapının yapılmasında son derece efektif bir çözüm yapmaktadır.

Igo T Kule Vinçler

Teleskop edilebilen ve aynı zamanda sadece bir kamyon üstü vinç ile kurulabilir.

IGOT serisi 4T, 6T, 8T kapasiteli kule vinçler. Potain’in önder olduğu alanda her zamanki gibi en efektif çözümleri sunmaktadır.

Kule Vinç Hizmetlerimiz Kalite Odaklı Yaklaşım

Finansal Güç
Kule Vinç Sektöründe Öncü ve Referans Şirket
Teknik Know-How
Profesyonel Kule Vinç Teknik Servis
Profesyonel Bakım Onarım Hizmeti
Satılık Kule Vinç Ürün Gamı
Kiralık Kule Vinç Ürün Gamı
Türkiye'nin En Büyük Kule Vinç Deposu
İkinci El Satılık Kule Vinçler ve İkinci El Kiralık Kule Vinçler
Her İnşaat Projesine Özel Kule Vinç Mühendislik Hizmeti

Kule Vinç Kiralama ve Fiyat İçin Formu Doldur

    İLETİŞİME GEÇİN

      X
      İLETİŞİME GEÇİN