Maltepe Rönesans Karma Projesi

Maltepe Rönesans Karma Projesi
TeknoVinç; Adalar manzaralı konutları, A+ ofisleri ve alışveriş merkezi ile Maltepe’de yükselen Rönesans Karma Projesi inşaatında 5 adet Potain kule vinç ile yer alıyor.

POTAIN kule vinçlerin ve STROS dış cephe malzeme ve personel asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 30 yıldır yürütmekte olan TeknoVinç, Maltepe Rönesans Karma projesi inşaatında, 4’ü farklı modelden oluşan toplam 5 adet Potain kule vinç ile yer alıyor. Projede, 2 adet MCT 178 kule vinç, 1 adet MCT 205 kule vinç, 1 adet MC 205B kule vinç ve 1 adet MCT 88 model kule vinç aktif olarak hizmet veriyor.

Haziran 2015 tarihinde başlanarak peyder pey devreye alınan kule vinçler, AVM ve konut bloğunun inşasında projeye destek veriyor. Rönesans Karma projesinde yer alan 3 adet Potain kule vinç, hiçbir yatay ankraj bağlantısı olmadan serbest yükseklikte (h=67,6m) projeye entegre edilerek, zaman ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlıyor.

Kule vinç mühendisliği hizmeti konusunda Türkiye’de birçok ilke imza atan Tekno Vinç, Maltepe Rönesans Karma projesinde de( konut bloğunda ) 1 adet MC 205 B model kule vinci binanın dışından, 1 adet MCT 88 model kule vinci ise binanın içinden tırmanarak yükselmesini sağlıyor.

Üç farklı yaşam alanının bünyesinde birleştiren ve Maltepe’de yükselen Karma kullanım projesinin 2017 yılında tamamlanması planlanıyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN