Nidapark Küçükyalı Projesi İçin 15 Potain Kule Vinç

Nidapark Küçükyalı Projesi İçin 15 Potain Kule Vinç

nidapark küçükyalı projesi tekno vinç

İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da 68 bin 785 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesinde toplam 15 adet POTAIN kule vinç ve 14 adet STROS personel ve malzeme asansörü hizmet verecek. Nidapark Küçükyalı Projesinde, bugün itibariyle 9 adet POTAIN kule vinç ve 1 adet STROS dış cephe personel ve malzeme asansörü hizmet veriyor.

nidapark küçük yalı projesi için 15 potain kule vinç

Potain kule vinçler ve Stros dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 30 yılı aşkın süredir yürütmekte olan Tekno Vinç, Nidapark Küçükyalı projesi için 6 farklı model kule vinç ile yer alıyor. 6 ton, 8 ton ve 10 ton farklı kaldırma kapasitelerine sahip kule vinçler, birbirinden farklı yükseklikte inşaat alanlarının bulunması sebebiyle projenin ihtiyaçlarına cevap verecek şeklide planlandı.
Nidapark Küçükyalı Projesinde 2 ton kaldırma kapasitesine sahip Stros personel ve malzeme asansörü de yer alıyor. Proje sonunda bu sayının 14’e çıkması planlanıyor. Projede 10 adet tek kabinli, 4 adet çift kabinli Stros inşaat asansörü hizmet verecek. 2020 yılında teslimlerine başlanacak olan Küçükyalı Nida Projesi, 10 konut bloğu ve 4 ofis kulesi ile ticari ünitelerin yer aldığı geniş alışveriş caddesinin yanı sıra, okul, meydan ve park alanlarından oluşuyor. Projede toplam 1.159 konut, 769 ofis ve 82 dükkân yer alıyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN