Personel ve Malzeme Asansörleri Serbest Düşme Testi

Personel ve Malzeme Asansörleri Serbest Düşme Testi

TeknoVinç, Kocaeli’ne bağlı Dilovası mevkinde bulunan TeknoVinç Merkez Depo ve Atölyesinde, dış cephe personel asansörü ve malzeme asansörlerinin tümünü tek tek test ederek sektörde bir ilke daha imza atıyor. Tüm dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin kabinlerinde bulunan asansör paraşüt fren sistemi 2012 yılından bu yana “asansör serbest düşme testi” bire bir test edilerek mühürleniyor.

Personel ve Malzeme Asansörleri Serbest Düşme Testi
POTAIN kule vinçlerin ve STROS inşaat ve personel asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 30 yılı aşkın süredir yürütmekte olan TeknoVinç, personel ve malzeme asansörlerinde gerçekleştirdiği “serbest düşme testi” uygulamasıyla güvenlik anlamında sektöre yeni standartlar kazandırıyor. Dış cephe personel ve malzeme asansörü hız kontrolü için kullanılmakta olan paraşüt fren sistemleri 2012 yılından bu yana “serbest düşme testi” ünitesinde bire bir test ediliyor.

Dış cephe personel ve malzeme asansörlerinde kabinin belli hız sınırlarını geçmesi durumunda kilitleme görevi yaparak düşmeyi engelleyen ve asansörün emniyetini sağlayan patentli paraşüt fren sistemi, tüm Stros marka dış cephe personel ve malzeme asansörlerinde bulunuyor.

“Sizin güvenliğiniz bizim önceliğimizdir” ilkesini benimseyen Tekno Vinç, 650 kg’dan 3 bin 200 kg’a kadar kaldırma kapasitelerine sahip Stros marka personel ve malzeme asansörü satış, kiralama ve servis hizmetlerini sağlıyor.

Stros marka dış cephe personel ve malzeme asansörleri, hizmet vereceği yüksekliğe kadar kurulan gövde elemanları üzerinde bulunan kramayer dişli – pinyon prensibiyle çalışıyor. Birçok emniyet mekanizması ile insan hatalarına karşı önlemin alındığı asansörlerde, daldırma galvaniz kaplı gövde elemanlarının her biri 125-190 kg ağırlığına sahiptir. Bu sayede asansörler maksimum kapasite ve yüksek rüzgar hızlarına rağmen dengeli çalışabiliyor. Stros, standart inşaat personel ve malzeme asansörleri yanı sıra, talebe göre özel tasarıma sahip ve endüstriyel alanlarda da kullanılabilen kalıcı tip özel asansörler de üretiyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN