Personel ve Malzeme Asansörleri

TeknoVinç, STROS dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir. “İlk önceliğimiz güvenlik” prensibiyle tasarlanan ve imal edilen STROS dış cephe personel ve malzeme asansörleri tüm prestijli projelerde kullanılmaktadır. STROS dış cephe personel ve malzeme asansörleri 650 kg ila 3 bin 200 kg kapasite aralığındaki geniş ürün gamına sahiptir.

TeknoVinç, Kocaeli’ne bağlı Dilovası mevkiinde bulunan TeknoVinç Merkez Depo ve Atölyesi’nde, Stros marka dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin tümünü tek tek test etmektedir. Tüm dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin kabinlerinde bulunan paraşüt fren sistemi 2012 yılından bu yana “serbest düşme testi” ile bire bir test edilerek mühürlenmektedir.

Stros marka dış cephe personel ve malzeme asansörleri, hizmet vereceği yüksekliğe kadar kurulan gövde elemanları üzerinde bulunan kramayer dişli – pinyon prensibiyle çalışmaktadır. Birçok emniyet mekanizması ile insan hatalarına karşı önlemin alındığı asansörlerde, daldırma galvaniz kaplı gövde elemanlarının her biri 125-190 kg ağırlığına sahiptir. Bu sayede asansörler maksimum kapasite ve yüksek rüzgar hızlarına rağmen dengeli çalışabilmektedir.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!
Adresimiz

Tekno Plaza
Şehit Şakir Elkovan Cad.
No:2 A Blok
34750
Ataşehir
İstanbul

İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN