Potain MCT 178 Kule Vinç

Potain MCT 178 Kule Vinç Modeli
Tekno Vinç tarafından, Türk müteahhitlerden alınan yorumlar çerçevesinde Potain By Manitowoc ile birlikte tasarlanan POTAIN marka MCT 178; bağlantısız 67,6 metre kanca altı yüksekliği, kısa sürede yapılabilen hızlı montajı ve tamamen frekans konvertörlü motorları ile projelerde yüksek verimlilik sağlamak konusunda, inşaat sektörünün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Potain MCT 178 Kule Vinç

Kule vinç sektörünün dünya lideri POTAIN By Manitowoc bünyesindeki POTAIN, en yeni teknolojiyle donatılmış olan MCT 178 modeli kule vinç, 8 ton maksimum kapasiteye sahip olan; 60 metre bom uzunluğu ve bom ucunda 1500 kg. kaldırma kapasitesiyle sektörün isteklerine kolaylıkla cevap verebilme yeteneğine sahiptir.

Gerek montaj ekipleri gerekse Türk müteahhitlerin görüşleri alınarak yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilmiş olan MCT 178, kule vinç sektörünün en inovatif ürünü olarak yoğun ilgi görmektedir.

Birden fazla sayıda vinçin aynı anda ve yakın mesafelerde çalışmasına olanak sağlayan, kule kafasının olmaması ve gerektiğinde havada sökülme imkanı sunan özelliği MCT 178 modelini ayrıcalıklı kılmaktadır.

İnşaat sektörünün en büyük ve önemli projelerinde yer alan MCT 178, Tekno Vinç ile birlikte sektörün liderliğini de elinde bulundurmaktadır.

 

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN