Potain’den Yeni Kule Vinç Teknolojileri Bauma 2016’da

Potain’den Yeni Kule Vinç Teknolojileri Bauma 2016’da

Yeni Kule Vinç Teknolojileri

TeknoVinç 1990 yılından günümüze Manitowoc Crane Group çatısı altındaki Potain kule vinç satış, kule vinç kiralama ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra, Stros dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini sektör lideri olarak sürdürmektedir.

TeknoVinç, kule vinç kiralama hizmetlerini 1994 yılında Levent metro istasyonu projesi için kiraladığı 2 kule vinç ile profesyonel olarak başlatan firmadır.

Yeni Kule Vinç Teknolojileri

Türkiye’nin en büyük kule vinç deposunu açarak bir ilke daha imza atan TeknoVinç, 15 bin metrekarelik alan üzerine kurulu Merkez Depo ve Atölyesi’nde, vinç ve asansör ekipmanları için oluşturulan stok sahaları, kapalı yedek parça deposu, eğitim alanları, servis ve kaynak atölyeleri, boyahane, yıkama ünitesi ve şantiye asansörleri için özel drop test ( düşme testi) ünitesi de bulunmaktadır.

“Elite Distribütör”lük bayrağını taşımaya devam eden Tekno Vinç, 2015 yılı içerisinde de birçok uygulama ve sınavlardan gecen yedek parça, servis, stok, teknik servis, bakım atölyesi ve satış sonrası destek ekibinin aldığı başarılı sonuçlar sayesinde, Manitowoc Crane Care tarafından 4. kez “Elite Distribütör” seçilmiştir.

TeknoVinç kule vinç satış ve kiralamaya getirdiği mühendislik çözümlerinin yanı sıra, yedek parça ve teknik servis hizmetleri sayesinde Türkiye’nin en büyük ve prestijli projelerinde yer almaya devam etmektedir.

11-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde 31.’si düzenlenen Bauma Fuarı’ına bu sene 3.400’den fazla katılımcı ve 500 binden fazla profesyonel ziyaretçi gelmesi beklenmektedir.

Bu sene Türkiye’den de bir çok ziyaretçinin beklendiği fuarda  bulunan Potain standında yerini alacak olan TeknoVinç, fuarı ziyaret eden Türk firmalara ev sahipliği yapacaktır .

Dünyanın en büyük fuarı olarak, iş ve inşaat makineleri sektörünün buluşma noktası olan Bauma Fuarı’nda bu sene, Potain tarafından geliştirilen ileri teknoloji CCS Sistemi (Crane Control System) ile IGO serisinin en son modellerinin lansmanı da yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN