Röpörtajlar

Röpörtajlar

Ocak 18, 2018
potain kule vinçler hakkında

Potain Kule Vinçler Hakkında Haksun Dursun İle Görüştük

İzmir Bayraklı’da yükselen Novus & Ventus projesi ile ilgili Şehrin Yapı Proje Müdürü Haksun Dursun’dan proje ve Potain kule vinçler hakkında bilgiler aldık.
Ocak 8, 2018
Şehrin Yapı Vahit Kılıçoğlu Tekno Vinç

Şehrin Yapı Vahit Kılıçoğlu Röportajı

İzmir Bayraklı’da yapımı devam eden ve tamamı ofis konseptinden oluşan iş dünyasının yükselen kuleleri Novus&Ventus Towers projesi ile ilgili Adnan Kılıçoğlu İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Vahit Tarık Kılıçoğlu, TeknoVinç ile çalışmaları hakkında görüştük.
Eylül 29, 2017
potain hup 3227 kule vinç

Kurular İnşaat Potain Hup 32 27 Kule Vinci Tercih Etti

Türkiye’de birçok önemli yol projesi yapımını üstlenen Kurular İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Musa Kuru, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi ve Kınalı-Yassıören mevkiindeki viyadük çalışmalarında POTAIN Hup 32-27 kule vinci tercih etme nedenlerini bizlerle paylaştı
Nisan 19, 2017

Potain IGO M 14’ü Tercih Eden İlk Firma Doğanlar Makine

POTAIN IGO M 14 model kule vinci ilk satın alan firma olan Doğanlar Makine Kiralama Hizmetleri sahiplerinden Ramazan Doğan ile TeknoVinç Dilovası Tesislerinde keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
Nisan 19, 2017

Makine Formeni Salman Doğan Potain Kule Vinçleri Anlattı

Kule vinç firması Tekno Vinç, ÖZAK GYO – YENİGÜN – ZİYLAN Grubu tarafından inşa edilmekte olan İstanbul Büyükyalı Projesi’nde, toplam 15 adet Potain kule vinç ve 14 adet Stros dış cephe personel ve malzeme asansörü ile hizmet verecek.
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN