Satılık Kule Vinç ve Satılık İnşaat Asansörü

Satılık Kule Vinç ve Satılık İnşaat Asansörü

Satılık Kule Vinç Hizmeti

TeknoVinç, 1928’den beri kule vinç sektöründe faaliyet gösteren ve dünya liderliğini kanıtlamış, markalaşmış kule vinçlerin 36 yılı aşkın süredir satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmektedir.

Kule vinçlerin en önemli özelliği tartışılmaz kalitesinin yanında, şantiyelerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş 60’tan fazla modeli ile geniş bir ürün gamına sahip olmasıdır.

Ayrıca vinçlerde bulunan modüler yapıya çağ atlatan pimli montaj sistemleri, değişken frekans sistemiyle motorlara hükmeden LVF sistemleri, kule vinçte konforu ve estetiği birleştiren Vision ve Ultraview model kabinler ve kule vinç kontrol sistemikule vinç sektörüne yön vermiş yeniliklerdir.

Satılık Kule Vinç Hizmetinden Faydalanmak İçin İletişime Geçin.

Satılık İnşaat Asansörü Hizmeti

TeknoVinç, STROS dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir. “İlk önceliğimiz güvenlik” prensibiyle tasarlanan ve Çek Cumhuriyeti’nde imal edilen STROS dış cephe personel ve malzeme asansörleri tüm prestijli projelerde kullanılmaktadır. STROS dış cephe personel ve malzeme asansörleri 650 kg ila 3 bin 200 kg kapasite aralığındaki geniş ürün gamına sahiptir.

Stros marka dış cephe personel ve malzeme asansörleri, hizmet vereceği yüksekliğe kadar kurulan gövde elemanları üzerinde bulunan kramayer dişli – pinyon prensibiyle çalışmaktadır. Birçok emniyet mekanizması ile insan hatalarına karşı önlemin alındığı asansörlerde, daldırma galvaniz kaplı gövde elemanlarının her biri 125-190 kg ağırlığına sahiptir. Bu sayede asansörler maksimum kapasite ve yüksek rüzgar hızlarına rağmen dengeli çalışabilmektedir.

Satılık İnşaat Asansörü Hizmeti İçin İletişime Geçin.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN