Tekno Şirketler Grubu

Tekno Şirketler Grubu

Tekno Şirketler Grubu kurulduğu 1986 yılından bu yana, inşaat makineleri ve altyapı düzenlemeleri için inşaat malzemeleri alanlarında dünyanın önde gelen şirketleri ile iş ortaklığı yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’deki su ve atık su teknolojisine yönelik çalışmalar yapmakta ve bağımsız güç üretimi ile Türkiye’nin enerji piyasasında da rol oynamaya başlamıştır.

Tekno Vinç

Kule vinçlerin kiralama, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Kule vinç kiralama hizmetlerini profesyonel anlamda ilk başlatan firma olan Tekno Şirketler Grubu, TeknoVinç markası ile Türkiye’nin en büyük kulevinç parkına sahiptir. Tekno Vinç Grubu ayrıca STROS marka dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir.

Tekno Asfalt

Tekno Asfalt , 1991 yılında başladığı Asfalt Üretim Tesisleri satış ve pazarlama faaliyetlerini, 1997 yılında Alman Benninghoven firması ile işbirliğine girerek sürdürmektedir. Tekno Asfalt, yeni/kullanılmış asfalt plent satışları, kiralık asfalt plent hizmetleri, eski asfalt plentlerin komple revizyonu ve otomasyon sistemlerinin kurulumu, asfalt plent komponentlerinin ve bitüm sistemlerinin imalatı ve ihracatı da dahil olmak üzere sektörün her biriminde hizmet vermektedir.

Tekno Ray Solar

Tekno Ray Solar, Enerray SPA ve Tekno Şirketler Grubu ortaklığıyla 2011 yılında kurulmuştur. Enerray SPA, Avrupa’da solar sistemler konusunda önderlik yapan bir EPC şirketi olarak Maccaferri Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tekno Şirketler Grubu’nun 30 yıllık tecrübesi, Enerray SPA’nın 1,2 GW’nin üzerindeki Global Referansı ve Türkiye’deki 40 MW’lık referansı ile Tekno Ray Solar, kısa sürede hızla ve istikrarla büyüyen yapısı ile enerji sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Tekno Endüstri

Çelik konstrüksiyon imalat sektörü ile bitüm ve yakıt tank imalatlarında uzun yıllardır Ankara’da hizmet veren Tekno Endüstri, asfalt şantiyelerinin vazgeçilmez markasıdır. Tekno Endüstri tüm imalatlarında Benninghoven-Wirtgen projeleri ve malzeme teknik spesifikasyonları kullanmakta olup, aynı zamanda Benninghoven-Wirtgen’in Ortadoğu, Balkanlar ve Rusya’ya satışını yaptığı asfalt plenti komponentlerinin % 80’e varan kısmını Ankara’daki fabrikada imal edilip ihraç etmektedir.

Anadolu FLYGT

Anadolu Flygt Pompa Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çalışmalarını küresel su teknolojisi sağlayıcısı olan Xylem şirketi bünyesindeki merkezi İsveç’te bulunan dünyanın en büyük pompa imalatçısı Xylem Water Solutions Flygt ortaklığı ile sürdürmektedir. Anadolu Flygt’ın portföyünde dalgıç atık su ve drenaj pompaları, dalgıç karıştırıcılar, havalandırma ekipmanları, UV dezenfeksiyonu ve ozon oksidasyonu, filtrasyon, mono pompalar, hava üfleyicileri gibi birçok ürün grubu bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN