TeknoVinç’ten Komatek 2013’te Bir Dünya Lansmanı

TeknoVinç’ten Komatek 2013’te Bir Dünya Lansmanı

komatek 2013
TeknoVinç’ten Komatek 2013 Bir Dünya Lansmanı. 25 yılı aşkın süredir satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini sürdürdüğü MANITOWOC Crane Group bünyesindeki POTAIN’ in en yeni model kule vinci olan MCT 178’in Dünya Lansmanını Komatek Fuarı’nda görkemli bir gösteri ile gerçekleştirdi. Bağlantısız 67,6 metre kanca altı yüksekliği, kısa sürede yapılabilen hızlı montajı ve tamamen frekans konvertörlü motorları ile göz dolduran MCT 178, projelerde yüksek verimlilik sağlamak konusunda oldukça iddialı.

Kule vinç sektörünün dünya lideri MANITOWOC Crane Group bünyesindeki POTAIN, en yeni teknolojiyle donatılmış olan MCT 178 modeli kule vincini, Komatek 2013’te yapılan Dünya lansmanı ile Türk müteahhitlerinin beğenisine sundu. 8 ton maksimum kapasiteye sahip olan MCT 178; 60 metre bom uzunluğu ve bom ucunda 1500 kg. kaldırma kapasitesiyle sektörün isteklerine kolaylıkla cevap verebilme kapasitesine sahiptir.

Gerek montaj ekipleri gerekse Türk müteahhitlerin görüşleri alınarak yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilmiş olan MCT 178 Kule vinç, Komatek 2013’te kule vinç sektörünün en teknolojik ürünü olarak yoğun ilgi görmeyi başardı.

Dünya lansmanı TeknoVinç tarafından gerçekleştirilen bu görkemli etkinlik, Türk müteahhitleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Lansman sürecinde MCT 178’in üzerinde gerçekleşen ışık gösterisi göz doldururken, tüm katılımcılara bu yeni model kule vinç ile ilgili detaylı bilgiler verildi. Düzenlenen bu lansmanda dünyada bir ilke daha imza atılarak, bir kule vinç üzerinden havai fişek gösterisi yapıldı.

MANITOWOC EMEA ( Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ) Başkanı Philippe Cohet “ MCT 178, 25 yılı aşkın süredir ortağımız olan TeknoVinç’in katkılarıyla üretilmiş olup, Türk inşaat sektörünün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. Tekno Vinç gibi güçlü ve bilgili bir ortağımız olmasından dolayı gurur ve onur duyuyoruz” dedi.
TeknoVinç Grup Başkanı Sinan Türeyen ise “ Potain’in en yeni model kule vinci olan MCT 178’in Dünya Lansmanını bu gün burada yapıyor olmamızdan dolayı büyük gurur duymaktayız. MCT 178’in tüm dünya kule vinç sektörünün en teknolojik ürünü olduğunun altını çizmek isterim” dedi.

Komatek Fuarı’nda TeknoVinç’in yanı sıra; Tekno Asfalt, Tekno Maccaferri ve Anadolu Flygt’ın ürünlerinin de sergilendiği Tekno Şirketler Grubu Standı, tüm ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN