Üstten Dönüşlü Kule Vinçler

Üstten Dönüşlü Kule Vinçler

Üstten Dönüşlü Kule Vinçler

Üstten dönüşlü kule vinçleri, 2500 kg. – 80000 kg. Maksimum kapasite aralığında şantiyeniz ihtiyacını karşılayacak teknoloji ve güvenliği bir arada sunuyor. CCS teknolojisi sayesinde güvenliğe yeni bir çıta belirleyen Potain, yeni model kule vinçleri ile birlikte kule vinç sektönün öncüsü olmayı sürdürüyor!

MCT Kule Vinç Serisi

1.2m.x1.2m. Olan gövdesiyle dar alanlarda efektif çözümler sunan MCT serisi adında yer alan C harfinin simgelediği üzere City yani şehir içi kolay kurulum için tasarlanmıştır.

Ufak kapasiteli mobil vinçler ile kurulabilen MCT serisi, içerisinde standart barındıran uzaktan kumanda ile operatör kabinsiz olarak kullanılabilmektedir.

mct kule vinç

MDT CCS Kule Vinç Serisi

Yeni geliştirilen Kule vinç kontrol sistemine sahip Yeni MDT CCS serisi, yüksek performasa, yüksek güvenlik ile sahip olmak isteyenlere.
Operatör dostu sistem, en yüksek konforu, yüksek güvenliği ve hassas kontrolleri bir arada sunuyor.
Bilgisayar temelli yapısı sayesinde çok hızlı bir şekilde kullanıma tahsis edilebilen MDT CCS, projelerinde hızı ve güvenliği aynı anda isteyenlere hizmet vermek için hazır.

MD CCS Kule Vinç Serisi

MD CCS serisi kule vinçler yeni kule vinç kontrol sistemi sayesinde yüksek tonajları, yüksek güvenlik ve hassasiyette taşıyabilme kabiliyetine sahip.

MD CCS serisi standart Potain üretim gamının en yüksek kapasitelerini içerir.Yüksek kapasite gereken ve uzun süreli işler için MD CCS size en iyi hizmeti güvenli ve performanslı vermek için hazır.

MD CCS Kule Vinç

MD Maxi Kule Vinç Serisi

MD MAXI Potain’in sahip olduğu 25 senelik özel kule vinç üretiminin en kuvvetli sonucudur.
Moduler mast sistemi sayesinde böylesine büyük kule vinçleri daha az adette araç ile nakliye imkanı sunmaktadır.
Vinçlerin sahip oldukları serbest kanca altı yükseklik 130m.lere kadar çıkmaktadır. Bu kule vinçler standart olarak kullanılma

md maxi kule vinç

MD Topbelt Kule Vinç Serisi

MD Topbelt serisi kule vinçler sahip oldukları beton dağıtma konveyör bantları ile yüksek kapasitede ve sahaya girmeden en yüksek yüzey alanına döküm yapabilme sayesinde kuvvetli bir kule vinç ile hızlı bir beton dağıtımını aynı anda sunmaktadır.

MD Topbelt Kule Vinç

MR Kule Vinç Serisi

Proje veya çevre şartlarından dolayı T tipi kule vinçlerin 360 derece dönüş yapamadığı şantiyeler için özel dizayn edilmiş olan MR serisi kule vinçler,

Yelken bomunun dikey hareket etme sayesinde en iyi çözüm ortağınız.

Mr kule vinç serisi

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN