Yoğun Talep Üzerine Kule Vinç Satış Kampanyası Uzatıldı

Yoğun Talep Üzerine Kule Vinç Satış Kampanyası Uzatıldı

Kule Vinç Satış Kampanyası
Kule Vinç Satış Kampanyası Uzatıldı.
Tekno Vinç, Manitowoc Finance ve BNP PARIBAS Finansal Kiralama A.Ş iş birliği ile “kira öder gibi kule vinç sahibi olun” sloganıyla hayata geçirdiği satış kampanyasını, yoğun talep üzerine uzattı. Büyük ilgi gören bu kampanya kapsamında POTAIN marka kule vinçler, ayda 2000 Avro’dan başlayan taksit seçenekleriyle satışa sunulmaya devam ediyor.

Kule vinç sektörünün dünya lideri MANITOWOC Crane Group bünyesindeki POTAIN marka kule vinçlerinin ve STROS marka malzeme ve personel asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 25 yılı aşkın süredir yürütmekte olan Tekno Vinç, müşterilerine sunduğu “kira öder gibi kule vinç sahibi olun” başlıklı satış kampanyasını uzattı. Beklenilenin üzerinde bir ivme yakalayan bu benzersiz kampanya, inşaat profesyonellerinin yoğun talebi üzerine Ağustos sonuna kadar devam edecek.

1990 yılından günümüze, pazar payı itibarı ile sektörde lider konumda olan TeknoVinç gelen yoğun talep üzerine uzattığı kampanyada, ayda 2000 Avro’dan başlayan taksit seçenekleriyle müşterilerine kule vinç sahibi olma fırsatı sunmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında, 36 aydan başlayan vadeler ve % 0 faiz imkanından da yararlanmak mümkün. Tekno Vinç bu benzersiz kampanya ile yirmiyi aşkın modeldeki Potain marka kule vincini satışa sunuyor.

Tekno Vinç Grubu Başkanı Sinan Türeyen “ 2011 yılında benzer şekilde gerçekleştirdiğimiz kampanyamızı da müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine uzatmış ve çok olumlu sonuçlar elde etmiştik. Bu sene de beklenenin üzerinde bir taleple karşılaşmış olmak ve kampanyamızı bu sene de uzatıyor olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Gerek müşterilerimizin gerekse tüm inşaat sektörü profesyonellerinin Tekno Vinç olarak bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    X
    İLETİŞİME GEÇİN